Hakkımızda

» Hakkımızda

Martı Production Inc.

Firmamız hizmet sektörüne sunduğu yaratıcı önerilerle, kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş bir yapım firmasıdır... 2003 yılında hızlı ve dinamik bir şekilde prodüksiyon, organizasyon ve iletişim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Özgün fikirleri görsel tasarımlara Geride kalan yıllarda yüzü aşkın proje ve filme imza atan, ekip, ekipman ve müşteri portföyünü geliştirerek zaman, mekan ve içerik ayırımı yapmadan her proje de yenilikçi ve nitelikli anlayışını sürdürmektedir.

Martı Prodüksiyon Kreatif Çözüm Stüdyoları, eğitimli ve mesleğinde profösyönelleşmiş insan kaynağının creatif çözümleriyle harmanlayarak, almış olduğumuz tüm projelerde müşteri beklentilerini üst düzyde karşılayacak ürün ve hizmet üreten bir firma yapısına sahiptir.

Martı Prodüksiyon, başarı kaynağını, teknolojiye ve donanıma yaptığı yatırımlara paralel olarak, eğitimli, kariyer konusunda deneyimli ve her projenin heyecanını içinde yaşayabilecek tutkulara sahip, takım arkadaşlarının bir araya gelmesiyle oluşan hizmet üretebilen ekiplerden oluşmaktadır.

Martı Prodüksiyon, çalışmalarında empati yaparak, mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Martı Prodüksiyon, almış olduğu işleri, bireysel ve kurumsal projeler olarak değerlendirir, müşteri memnuniyeti ve oluşturacağı referans yatırımlarını, ticari beklentilerinin üstünde tutarak hareket eder.

Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Martı Prodüksiyon, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentileri karşılayabilen Kreatif Çözüm Stüdyo çözümleriyle hep önde olmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz : Organizasyon ve yapım projelerimizde kaliteden, çalışma hayatında etik değerlerden, rekabet ederken centilmenlikten, çözüm ortaklarımız için dostluktan ve hizmet verdiğimiz tüm kurumlar için dürüstlükten taviz vermeden çalışmak ve ülkemiz için katma değer üretmek. Vizyonumuz : Bugün olduğu gibi gelecekte de "ebedi dostlar ve ezeli rakipler" tarafından bile örnek gösterilen bir organizasyon ve yapım firması olmak.